Málo energie? CÍTIŤ SA ZDRAVO, SVIEŽO A MLADO nebolo nikdy tak blízko na dosah.

Málo energie a zlý spánok? Vieme čo vám pomôže.

Únava a strata energie

Do momentu oslavy mojej 30tky som mala pocit, že energiu môžem rozdávať aj kamoškám. Moja práca si však vyžaduje veľa času, triezvu myseľ a maximálnu koncentráciu. Okrem práce športujem, starám sa o domácnosť a za deň musím vybaviť ako prevažná väčšina žien milión povinností! Bývala som však v poslednej dobe veľmi unavená, ráno som sa nevedela zobudiť ani na budík, ktorý by zobudil aj susedov. Cez deň 4 espressa boli viac ako nevyhnutnosť 🙂
Začala som pátrať čim by som túto únavu prebila. A našla som!!! V krásnej luxusnej čiernej krabičke so zlatým nápisom K2 Anti Age.
Dvojfázový výživový doplnok od f. Kompava na deň a noc. Začala som ho bez mihnutia oka užívať. A musím uznať v Kompave odborníci opäť nesklamali.

Ráno som si dala 4kps z dennej fázy. Už zloženie napovedalo, že toto musí fungovať. Čo sa zmenilo počas užívania?
Cez deň  mám opäť energie na rozdávanie. Cítim sa veľmi čulo. Namiesto 4 káv zrazu stačia 2. Po robote zvládam odbehnúť svojich desať “kilákov.”
Notebook vypínam po 23:00. Každý večer si dám 2kps z nočnej fázy a spím ako zabitá. Ráno vstávam o 5:30 bez toho, aby mi na nočnom stolíku burácal mobil s budíkom. Detox, ktorý sa zaktívnil vďaka nočnej zložke je vidieť hlavne na mojej pleti. Žiadne kruhy pod očami a ja sa nielen cítim, ale aj vyzerám opäť ako dvadsaťpäťka:) Milujem slnko, more a pláž. No slnečné lúče však okrem toho, že dodávajú vitamín D, pokožke aj škodia. Preto na dovolenku balím do kufra aj K2 Anti Age. Antioxidanty v produkte vychytávajú voľné radikály a ja môžem tak nerušene chytať bronz.

Objednala som ju na kompava.sk aj svojej mamine. Prišla v krásnej taške a ja som mala luxusný darček plný energie!
Milé ženy, prečo sa premáhať únavou, keď si vieme aj takto krásne pomôcť! K2 Anti Age je Topka, ktorá by mala byt u každej ženy na poličke.

Veronika Bartková, 31 y.

málo energie, zlý spánok, ako si zvýšiť nergiu, ako zlepšiť spánok?, málo energie a únava